Перший проєкт по оцінці надійності новобудов України

Сервіс, який робить доступним перевірку свого ЖК для кожного інвестора. Це експертна, регулярно оновлювана оцінка.

Сучасна будівля
  • Місія проєкту — дати покупцям простий інструмент оцінки ризиків інвестицій в новобудови.

  • Автори проєкту займаються аналітикою ринку нерухомості з 1996 року і виступають за його прозорість для всіх учасників.

  • Проєкт побудований на методології оцінки надійності новобудови по 42 параметрам, на яку в 2019 році зареєстровано авторське право.

  • Проєкт не залежить від впливу державних структур і компаній-забудовників.

Наша команда

Осташевська Наталія Володимирівна

Експерт

Десятирічний досвід роботи експертом-аналітиком українського законодавства, в тому числі, в області оцінки законності споруджуваних житлових комплексів.

Є одним з авторів методики визначення Індексу надійності новобудов.

Маю 2 річний досвід консультування інвесторів в сфері нерухомості на етапі будівництва.

Люблю свою роботу. Отримую величезне емоційне задоволення, коли клієнт говорить «дякую», коли розумію, що в складному випадку вдалося змінити ситуацію, підштовхнути людину замислитися. Вважаю, що головний результат нашої роботи - безпечні угоди клієнтів.

Радиш Наталія Миколаївна

Експерт

Один з авторів методології визначення Індексу надійності новобудов. Два роки консультую потенційних інвесторів з приводу покупки квартири у забудовника.

Більше 3-х років - експерт-аналітик первинного і вторинного ринку нерухомості для порталу Domik.ua.

Моя мета - допомогти кожному клієнтові зробити правильний вибір і вберегти від ризикованих угод. Я розповім про важливі судові рішення стосуються земельної ділянки або замовника будівництва, попереджу про податкові борги, а також проаналізую ситуацію з затримками за іншими проектами забудовника, адже поінформований - значить озброєний!

Мамонтова Вероніка Володимирівна

Юрист

Практикуючий юрист в сфері нерухомості, партнер BildControl.

Більше 9 років практичної діяльності в галузі юридичної перевірки новобудов і супроводу угод між інвестором і забудовником.

Більше 4 років адвокатської практики. Захищаю своїх клієнтів перед забудовниками. Консультую за всіма схемами інвестування в житлове будівництво.

Процес придбання нерухомості, особливо при інвестуванні на етапі будівництва, має безліч підводних каменів. Помилки під час проведення операції можуть призвести до того, що її можуть визнати недійсною. Це стане причиною судових розглядів і додаткових витрат з боку інвестора.

Щоб захистити себе від ризиків при інвестуванні в нерухомість, що будується, важливо користуватися послугами вузькопрофільних юристів. Їх кваліфікація і досвід стануть запорукою безпеки ваших інвестицій.

Залучення юриста для супроводу угоди обійдеться вам набагато дешевше, ніж судові витрати, пов'язані з рішенням спірних ситуацій із забудовником.

Наша система

Domik.ua

Портал про нерухомість України, був створений в 2001 році.

Детальніше
Bild.ua

Новобудови, котеджі та комерційні приміщення.

Детальніше
Агентство А2

Команда фахівців, які зможуть підібрати нове житло.

Детальніше
логотип bildcontrol.ua

Корисний або провокаційний?

Наш вибір — правдива і незалежна оцінка.

На кількість балів не впливає ні популярність бренду, ні співробітництво в рамках рекламної кампанії на інших наших ресурсах. Додаткові бали купити неможливо.

Ми розуміємо, що піддаємо себе ризику, працюючи над таким проєктом.

Можлива ситуація, коли забудовники, чиї комплекси отримали низьку оцінку, будуть намагатися закрити наш проєкт, зіпсувати репутацію ресурсу. Такі дії лише доведуть, що індекс надійності працює і важливий для інвесторів.

Кінцева мета проєкту — мотивувати забудовників України до чесної і відкритої діяльності з акцентом на якість, турботу про інвесторів і високу репутацію.

Напишіть нам

Ми завжди готові до нових пропозицій і обґрунтованій критиці. Надсилайте ваші побажання щодо поліпшення роботи ресурсу.

Ми працюємо Пн-Пт з 9.00 до 18.00